Mängud

Varsti saab valmis esimese “Half-Life’i” uusversioon, mida saad juba praegu mängida

Vana hea "Half-Life" on endale saanud uue moodsa ilme.Foto: Steam

Rubriiki toetab

Steami jõudis kõige esimese “Half-Life’i” moderniseeringu “Black Mesa” uus versioon, mis tähendab, et pärast viieaastast arendusprotsesse Early Accessis on mäng peaaegu valmis saanud.

“Black Mesa” eesmärk on taasluua kõige esimene 1998. aastal ilmunud “Half-Life” võimalikult originaalitruult, kuid tuua mäng tehniliselt 21. sajandisse. Mängu kallal alustati tööd viis aastat tagasi ning aja jooksul on seda Early Access programi raames üha enam täiustatud.

Nüüd on Steamis saadaval “Black Mesa” viimane testversioon enne mängu ametlikku ilmumist ja Early Accessist väljumist. See tähendab, et “Black Mesa” on algusest lõpuni läbitav ning arendajad ootavad mängijate tagasisidet, et anda teosele veel viimane lihv.

Seda graafikat ei anna originaalse “Half-Life’iga” võrreldagi. Foto: Steam

Fotode ja videote põhjal on “Black Mesa” võrreldes algupärase “Half-Life’iga” suur samm edasi. Graafika on läbi teinud suure hüppe ning valgusefektid näevad välja eriti muljetavadavad.

“Black Mesa” on Steamis saadaval 18 euro eest. Veel ei ole teada, millal ilmub mängu lõplik versioon, kuid see peaks juhtuma üsna varsti.

Märtsis ilmub peale 13-aastast pausi ka järgmine uus “Half-Life’i” seeria mäng, “Half-Life: Alyx”, mis on saadaval ainult virtuaalreaalsusseadmetele. Kuni “Alyxi” ilmumiseni on Steamis kõik vanad “Half-Life’id” tasuta saadaval.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.