Mängud

Veel paar päeva saab PlayStation 4 peal tasuta mängida “Hitmani” esimese hooaja kõiki osasid

Mängi tasuta kuni 3. maini.Foto: IO Interactive

Rubriiki toetab

Kuni 3. maini on PlayStation 4 kasutajatel võimalik tasuta mängida 2016. aastal ilmunud “Hitman: The Complete First Seasoni” tervet hooaega.

“Hitman” on kuuest osast koosnev episoodiline mäng ja tasuta on võimalik proovida kõiki episoode. Hetkel on “Hitman” ka 85% alla hinnatud, nii et kui nädalavahetusel finišisse ei jõua ja mäng peaks meeldima hakkama, siis praegu on see võimalik odavamalt endale päriseks osta.

“Hitmanis” astub mängija palgamõrvari rolli, kes peab maailma eri paigus sihtmärke kõrvaldama. Missioonid toimuvad näiteks Pariisis moesõul, unises Itaalia väikelinnas ja ultramodernses Jaapani haiglas. Toores jõud ei ole alati kõige parem lahendus, vaid pigem tasub mõelda, kuidas eemaldada sihtmärgid nii, et palgamõrv jätaks õnnetuse mulje.

Plahvatuste ja raju märuli fännidele ei ole “Hitman” ehk kõige sobivam, kuid metoodilisema kassi-hiire mängu austajatele sobib see valatult. “Hitmani” tasemed on justkui liikuvad kolmemõõtmelised mõistatused, mille lahendamiseks on mitmeid erinevaid viise. Meetodeid sihtmärkide teise ilma saatmiseks on üllatavalt palju ning nende välja nuhkimine on siiralt lõbus.

Väidetavalt on osadel mängijatel olnud raskusi tasuta “Hitmani” episoodide lunastamisega juhul, kui varasemalt on juba alla tiritud Pariisi episood. Selle vastu peaks aitama Pariisi osa uuesti installeerimine enne teiste episoodide alla tõmbamist või enda mängukogust (Library) “Hitmani” alla laadimine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.