Mängud

Venemaa PlayStationi konto omanikud ei saa mängida “Call of Duty: Modern Warfare 2” uusversiooni

Probleemiks on tõenäoliselt "Modern Warfare 2" kurikuulus "No Russian" missioon.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Eile ilmus PlayStation 4 peale üllatuslikult “Call of Duty: Modern Warfare 2” ükikmänguosise moderniseeritud versioon. Täbaras olukorras on aga Venelaale registreeritud PlayStationi konto omanikud, kuna idanaabrite e-poes mängu müügil ei ole.

See puudutab ka Eestis elavaid PlayStationi kasutajaid, kelle kontod on registreeritud Venemaale. Sellisel juhul ei ole võimalik “Modern Warfare 2” uusversiooni PlayStationi poest alla tõmmata.

“Call of Duty” mängude tootja Activision teatas Twitteri vahendusel, et mäng Venemaa PlayStationi poes müügile ei jõua. Activision ja Sony ei ole otsuse tagamaid selgitanud, kuid “Modern Warfare 2” sisuga tuttavatele mängijatele ei peaks see üllatusena tulema.

“Call of Duty: Modern Warfare 2” on kuulus (ja kurikuulus) “No Russian” nime kandva missiooni poolest, milles mängija kehastub kuritegelikku organisatsiooni imbunud agendiks, kes võtab osa Moskva lennujaama vastu korraldatavast terrorirünnakust. Missiooni käigus on võimalik tulistada relvastamata tsiviilisikute pihta, kuid mängijad saavad valida seda mitte teha.

Kui “Modern Warfare 2” 2009. aastal esmakordselt ilmus, siis Vene versioonist oli “No Russian” missioon eemaldatud. Kuigi seda ei ole otseselt kinnitatud, siis tõenäoliselt ei ole “Modern Warfare 2” uusversioon praegu Venemaa PlayStationi poes müügil just selle missiooni tõttu.

“Call of Duty: Modern Warfare 2” uusversioon on kuni 30. aprillini saadaval vaid PlayStation 4 konsoolile ning jõuab hiljem ka Xbox One’ile ja arvutile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.