Mängud

Video: “Animal Crossing: New Horizons” ühildub nüüd vibreeriva seksmänguasjaga, sest miks ka mitte

Asi on naljast kaugel...Foto: Nintendo

Rubriiki toetab

“Animal Crossing: New Horizons” on värvikirev ja lõbus mäng armsate loomakestega asustatud saarele kolivast inimesest, mis sobib nii vanematele mängijatele kui ka väikestele lastele. Ja nüüd on “Animal Crossingul” olemas anaaltapi tugi. Jah, päriselt ka.

Vice kirjutab, kuidas juutuuber ja anaaltapientusiast Kyle Machulis on välja töötanud viisi, kuidas ühendada Nintendo Switchiga anaaltapp nii, et see vibreeriks siis, kui peaksid vibreerima Switchi puldid.

See tähendab, et Switchiga ühendatus seksmänguasi suriseb usinalt näiteks igal korral, kui mängija annab “Animal Crossingus” kirvega puule obaduse või heitleb õnge otsa sattunud kalaga.

Arusaadavalt tekib siin üks lihtne ja selge küsimus: miks? Alates 20. märtsist, mil “Animal Crossing: New Horizons” ilmus on mängu virtuaalmaailmas ennast sisse seadnud väga kirju seltskond. Seal teevad reklaami erinevad firmad ja korraldatakse populaarseid jutusaateid, kuid oma koha on leidnud ka erinevate seksuaalsete harjumustega inimesed, kes kasutavat “Animal Crossingut” enda fantaasiate väljaelamiseks.

Machulise sõnul on just koroona tingimustes saanud “Animal Crossingu” maailmas toimuvad virtuaalsed kohtingud eriti populaarseks. Kui asjad kuumemaks kisuvad, siis füüsilise kontakti puudumine ei tohi takistuseks saada. Üksteist saab stimuleerida erinevatel viisidel, näiteks Nintendo Switchi külge ühendatud anaaltapiga, mida teine mängija saab omavoliliselt surisema panna.

Nii et täna elame me maailmas, kus eelkõige lastele suunatud süütul videomängul on seksmänguasja tugi, et inimesed saaksid üksteist virtuaalset metsa maha raiudes rahuldada. Keegi ei näinud seda tulemas, ja ometi ei ole keegi ka üllatunud, et midagi sellist on nüüd reaalsuseks saanud.

Muide, “Animal Crossing” ei ole esimene mäng, mille Machulis on progenud anaaltapiga läbi saama. Allolevas videos on sama juhtunud VR mänguga “Beat Saber”.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.