Mängud

Video: “Doomi” on võimalik mängida nutikülmkapil

Valik muutus just raskemaks: kas osta PlayStation 5, Xbox Series X või hoopis uus külmkapp?Foto: Richard Mallardi Instagrami video kuvatõmmis

Kui sinult küsitakse, millistel platvormidel on saadaval kevadel ilmunud “Doom Eternal”, siis mida sa vastaksid. Arvuti, PlayStation 4 ja Xbox One oleksid kõik õiged vastused, kuid valikuid on veel – uusim “Doom” töötab ka nutikülmkapil.

Ei, päriselt ka. Richard Mallard postitas Instagrami video, kus näeme “Doom Eternalit” töötamas tema Samsungi nutikülmiku ekraanil. Tundub, et mäng töötab ilma igasuguste probleemideta ja näeb välja täiesti korralik.

“Doomi” külmikul jooksma saamiseks ei ole kasutatud musta maagiat, vaid Microsofti uut striimimisteenust xCloud, mis on suudetud saada koos töötama külmkapi operatsioonisüsteemiga. See tähendab, et teoreetiliselt on ka eestlastel võimalik “Doomi” külmikutel jooksutada, sest xCloudi on võimalik kasutada ka meil.

Tundub, et “Doom Eternalil” ja madalate temperatuuridega kohtadel on mingi kummaline seos. Hiljuti kasutati vedela lämmastikuga jahutatud arvutit, et saada “Eternal” tööle 1000 kaadrit sekundis. Jah, muidugi on meil sellest video.

Hetkel on “Doom Eternal” saadaval arvutil, PlayStation 4 ja Xbox One’i mängukonsoolidel ning külmkappidel. Tulevikus jõuab mäng ka uue põlvkonna konsoolidele.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.