Mängud

Video: esimese PlayStation 5 mängu treiler näeb välja üsna kehv

Esimene "Godfalli" tiiser ei avalda muljet.Foto: Gearbox Software

Eile lekkis klipp kõige esimesest PlayStation 5 peale välja kuulutatud mängust “Godfall” ja nüüd on avalikustatud ka täispikk treiler. See ei tundu just kõige huvitavam.

Aasta lõpus ilmuva “Godfalli” tiiser ei ole nigel ainult visuaalselt – treileri videokvaliteet on madal ning ei peegelda kindlasti lõpliku mängu. Pigem on asi selles, et “Godfall” ei tundu eriti huvitav ja näeb välja nagu üsna geneeriline segu “Destiny’st” ja “Dark Soulsist”.

Kui esimene järgmise generatsiooni mängu tiiser peaks neelud korralikult tööle ajama, siis see “Godfalli” klipp sellega hakkama ei saa.

Nagu video ülaosas on mainitud, siis antud video ei pärine mängu PlayStation 5 versioonist. Lisaks Sony järgmisele konsoolile ilmub mäng ka arvutil.

Veel, tegu ei ole “Godfalli” kõige uuema versiooniga. Väidetavalt pandi see treiler kokku 2019. aasta alguses ning üleslaadija ei ole kindel, kas toona oli juba vastu võetud otsus, et mäng ilmub järgmise generatsiooni mängumasinatele.

Kindlasti ei saa tervet mängu hukka mõista ühe treileri puhul, kuid õrritaja ülesanne on ju tekitada huvi ja ootusärevust. “Godfalli” treiler seda eesmärki saavutada ei suuda.

Tegu peaks olema fantaasiamaailmas toimuva rollimänguga, kus võideldakse mitmesuguste vaenlastega, et paremat varustust koguda. Mängu saab läbida kas üksinda, kahekesi või ka kolmekesi.

PlayStation 5 kohta lekkis hiljuti suurel hulgal infot, kus räägitakse muuseas ka ilmumiskuupäevast, hinnast ja esimestest mängudest. Mõne aja eest lekkisid esimesed pildid ka järgmisest Xboxist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.