Mängud

Video: “GTA San Andrease” peategelased sobivad selle aasta ühte parimasse mängu nagu valatult

"Sekiro: Shadows Die Twice" muutus just veel paremaks.Foto: PC Gamer

Kas tundsid tapvalt rasket, kuid võrratult head “Sekiro: Shadows Die Twice’i” mängides, et midagi jääb puudu? Näiteks 15 aasta eest ilmunud “GTA San Andreases” pärit madalakvaliteedilised tegelaste mudelid? Kui jah, siis nüüd võid rahulikult hingata, sest see üks väga spetsiifiline probleem on lõpuks lahendatud.

Modifikatsioonide looja DropOff on teinud võimalikuks lisada “Sekirosse” kõigile mängufännidele tuttavad CJ ja Big Smoke’i “GTA San Andreasest”. Mängu alguses aset leidva võitluse peategelase ja Genichiro Ashina vahel muudab see kindlasti… värvikamaks.

Kõik on ju nagu päris! Oskuslikult on kasutatud isegi “San Andreasest” pärit dialoogi, mis on videosse sobivatesse kohtadesse sisse monteeritud. Olgem ausad, kui “Sekiro” oleks kohe alguses selline olnud, oleks tegu olnud veel parema mänguga.

CJ ja Big Smoke “Sekiros” ei pea jääma kaugeks helesiniseks unistuseks. Mängu esimese bossi saad Big Smoke’iks moondada selle modifikatsiooniga ja CJ leiad üles siit. Nüüd saad oma veidraid fantaasiaid ise välja elada!

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.