Mängud

Video: “GTA V” on nüüd trennimäng, mida saab mängida teleka ees nutijalgrattaga

Unusta kuritegevus, aeg on ratta selga hüpata!Foto: Manikolo

“GTA V” sai fänni loodud uuenduse GT Bike V, mis võimaldab mängu virtuaalmaailmas trenni teha – ekraani ees nutirattal pedaale sõtkudes saad nüüd ratta seljas avastada “GTA V” virtuaalmaailma.

Huvitaval kombel on tegu igati adekvaatse lahendusega, millega on tõepoolest võimalik trenni teha. GT Bike V annab nutijalgrattale edasi info mängu maailma kohta – mäkke tõustes peab usinamalt väntama, languse peal on elu lihtsam. Programm saab isegi aru, millal “GTA V” rattur on sattunud kruusa või liiva peale.

Ratta seljas läbi suvise Los Santose. (C) Foto: kuvatõmmis

Kaikaks virtuaalsetes kodarates on asjaolu, et mängus rattaga navigeerimiseks peab jätkuvalt kasutama klaviatuuri, mis ei ole arusaadavalt kõige mugavam lahendus. Seda kitsaskohta loodab GT Bike V lahendada ettemääratud radadega – mängijad saavad valida erinevate raskusastmetega rattamarsruutide vahel ja lihtsalt pedaale sõtkuda. Navigeerimise eest hoolitseb programm.

See lahendus töötab, kuid ei ole täiesti lollikindel – ratturile võib jätkuvalt saada saatuslikuks “GTA V” liiklussüsteem. Pätti taga ajav politseinik võib trennitegija pikemalt mõtlemata lähimasse kanjonisse paisata. Rattaprogrammile on küll õpetatud teele sattuvaid takistusi vältima, kuid õnnetusi juhtub.

GT Bike V rattaprogramm on kõigile huvilistele tasuta saadaval. Kui tahad Los Santoses trenni teha, siis uuri juurde siit.

Hiljuti kirjutasime ka ühest teisest “GTA V” uuendusest, mis teeb mängu graafika paremaks mitmetest uhiuutest arvutimängudest.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.