Mängud

Video: jäid PlayStation 5 ilma? Nüüd saad arvutil tasuta mängida PlayStation 5 simulaatorit

Nüüd saad PlayStation 5 proovida ilma selle eest hingehinda maksmata.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Reedel Eestis müügile saabuv PlayStation 5 on nii populaarne, et seda on keeruline isegi eeltellida. Sellele probleemile on loomingulise lahenduse leidnud mänguarendaja Alex Grade, kes on loonud arvutile PlayStation 5 simulaatori, mis on kõigile tasuta saadaval.

“PS5 Simulator” on simuleeri ainult PlayStation 5 kasutamise kogemust, vaid ka kõike muud, mis sellega kaasneb. Su ukse taha saabub pakike, mille sa pead noaga lahti lõikuma. PlayStation 5 konsoolile peab teleka juures koha leidma. Peab mässama kaablitega, et kõik korralikult ära ühendada.

Miskipärast ei tule uue PlayStation 5-ga kaasa aga pulti, mis saadetakse sulle ukse taha eraldi pakiga. Siin on täiesti reaalne võimalus, et kuller toob sulle hoopis PlayStation 4 puldi ja sa pead PlayStation 5 mängupulti pikemalt ootama. Just nagu päris!

Ja “PS5 Simulator” ei lõpe ära siis, kui konsool on telekaga ühendatud. Siis peab PlayStation 5 internetiga ühendama, aga su ruuter ütleb üles! Nüüd peab minema seda parandama, et saaksid alla tirida kõik vajalikud uuendused ja mängud.

Ühesõnaga, mul on teleka kõrval PlayStation 5 olemas ja saan oma kogemuse põhjal öelda, et enam realistlikumaks enam minna ei saa! Kui tahad ka teada, milline on PlayStation 5 omaniku elu, siis proovi tasuta “PS5 Simulatorit”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.