Mängud

Video: jäid PlayStation 5 ilma? Nüüd saad arvutil tasuta mängida PlayStation 5 simulaatorit

Nüüd saad PlayStation 5 proovida ilma selle eest hingehinda maksmata.Foto: kuvatõmmis

Reedel Eestis müügile saabuv PlayStation 5 on nii populaarne, et seda on keeruline isegi eeltellida. Sellele probleemile on loomingulise lahenduse leidnud mänguarendaja Alex Grade, kes on loonud arvutile PlayStation 5 simulaatori, mis on kõigile tasuta saadaval.

“PS5 Simulator” on simuleeri ainult PlayStation 5 kasutamise kogemust, vaid ka kõike muud, mis sellega kaasneb. Su ukse taha saabub pakike, mille sa pead noaga lahti lõikuma. PlayStation 5 konsoolile peab teleka juures koha leidma. Peab mässama kaablitega, et kõik korralikult ära ühendada.

Miskipärast ei tule uue PlayStation 5-ga kaasa aga pulti, mis saadetakse sulle ukse taha eraldi pakiga. Siin on täiesti reaalne võimalus, et kuller toob sulle hoopis PlayStation 4 puldi ja sa pead PlayStation 5 mängupulti pikemalt ootama. Just nagu päris!

Ja “PS5 Simulator” ei lõpe ära siis, kui konsool on telekaga ühendatud. Siis peab PlayStation 5 internetiga ühendama, aga su ruuter ütleb üles! Nüüd peab minema seda parandama, et saaksid alla tirida kõik vajalikud uuendused ja mängud.

Ühesõnaga, mul on teleka kõrval PlayStation 5 olemas ja saan oma kogemuse põhjal öelda, et enam realistlikumaks enam minna ei saa! Kui tahad ka teada, milline on PlayStation 5 omaniku elu, siis proovi tasuta “PS5 Simulatorit”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.