Mängud

Video: kas USA sportlased lekitasid kogemata järgmise “Call of Duty”?

Eelmine "Modern Warfare'i" seeria mäng ilmus kaheksa aasta eest.Foto: Activision

Hiljuti avanes mitmel ameerika jalgpalluril võimalus mängida veel ametlikult välja kuulutamata aasta lõpus ilmuvat “Call of Duty’t”. Mitmed fännid on nüüd veendunud, et kuulevad lühikeses videoklipis ühte sportlast ütlemas “Modern Warfare 4”.

Minu arvates on kõnealuse klipi põhjal üsna keeruline aru saada, millest räägitakse. “Modern Warfare 4” mulle kõrva ei jää, kuid igaühele oma.

Peale potentsiaalse “Modern Warfare 4” ei olnud ameerika jalgpalluritel järgmise “Call of Duty” kohta öelda midagi valgustavat. Mängu kiideti taevani, kuid tegu on promoüritusega, nii et midagi muud ei ole mõtet oodata.

Siiski, viimasest “Modern Warfare’i” mängust on möödas juba omajagu aega. Seeria kolmas osa ilmus 2011. aastal ja nagu näitas eelmisel aastal ilmunud “Black Ops 4”, siis vanematele seeriatele uute osade juurde lisamist “Cll of Duty” bossid paljuks ei pea.

Midagi kindlat on siiski tänavuse “Call of Duty” kohta juba teada. Erinevalt “Black Ops 4” tuleb 2019. aasta mänguga kaasa üksikmängukampaania.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.