Mängud

Video: kas uusimas “GTA” treileris on peidus kummaline vihje “GTA VI” kohta?

Uus päev, uus veider teooria "GTA VI" kohta.Foto: imgur

Rubriiki toetab

Fännid arvavad, et uusimasse “GTA Online’i” treilerisse võib olla peidetud vihje, mis viitab “GTA VI” olemasolule.

Kullisilmsed mängufännid on “GTA Online’i” uue treileri pedantselt läbi kamminud ning tähelepanuta ei ole jäänud asjaolu, et klipis on korraks näha salapäraseid koordinaate. Turvakaamera videopilti meenutavas rohelise taustaga stseenis ilmub korraks nähtavale kirje 38.527A N; 79.6129A W.

Kui need koordinaadid Google Mapsi sisestada, siis muutuvad asjad huvitavaks. Nähtavale ilmub näiliselt eikuskil asuv tühi teelõik, mis näib olevat igas mõttes ebahuvitav ja ebaoluline. Küll aga moodustab edasi-tagasi siuglev teejupp selgelt kujutise, mis meenutab väga sümbolit “VI”.

Miks on “GTA” treilerisse peidetud just sellisele kohale viitavad väga spetsiifilised koordinaadid? Kui enamasti on erinevaid “GTA VI” lekked fännide fantaasia vili, siis antud juhul on arendajad ise oma mängu promomaterjali sisse pannud lihtsasti leitava ja otsese viite, mis näib vihjavat järgmisele “GTA” mängule.

“GTA” mängude looja Rockstar ei ole veel mõistagi midagi ametlikult avalikustanud. Kuigi on juba teada, et uue “GTA” kallal töö käib, siis ühtegi konkreetset detaili veel lendu lastud ei ole. Küll aga lekkis hiljuti “GTA VI” väidetav kaart, mis on pehmelt öeldes hiiglaslik.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.