Mängud

Video: kuulutati välja veel üks mäng, mis ilmub PlayStation 5 ja järgmise Xboxi peale

Mäng peaks ilmuma veel selle aasta lõpus.Foto: People Can Fly

Mängustuudio People Can Fly andis teada, et nende töösolev tulistamismäng “Outriders” ilmub lisaks arvutile ja praeguse põlvkonna konsoolidele ka PlayStation 5 ja Xbox Series X-i peale.

“Outriders” on kõmmutamismäng, kus inimesed rändavad uuele planeedile pärast seda kui Maa on muutunud elamiskõlbmatuks. Muidugi selgub, et ka uues kodus ei ole asjad kõige paremas korras ning relvade ja üleloomulike võimete abil on vaja lahingusse astuda ohtlike tulnukatega.

“Outridersis” tundub olevat killukesi nii “Mass Effectist”, “Doomist” ja ka “Destiny’st”. Selge on see, et arendajad stuudios People Can Fly mõistavad, kuidas tulistamismänge luua, sest just nemad tegid valmis võrratu ja kriminaalselt alahinnatud “Bulletstormi”.

“Outridersi” kohta lubatakse rohkem infot jagada 13. veebruaril toimuvas striimis. Mäng peaks ilmuma selle aasta pühadehooajal koos uute mängukonsoolidega.

PlayStation 5 peale on juba välja kuulutatud veel mänge, näiteks “GodFall” ja järgmine “Gran Turismo”. Microsoft see-eest andis teada, et uus Xbox ilmub ilma eksklusiivsete mängudeta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.