Mängud

Video: legendaarne “Diablo II” saab võimsa graafilise uuenduse ja tuleb esmakordselt konsoolidele

Visuaalselt on 21 aastaga väga palju muutunud.Foto: Blizzard

Rubriiki toetab

2000. aastal ilmunud “Diablo II”, üks tuntumaid arvutimänge eales, on peagi põhjust uuesti käsile võtta. Avalikustati “Diablo II Resurrected”, mis moderniseerib mängu graafika ja toob selle esmakordselt ka konsoolidele.

Uusversiooni esimene treiler annab aimu, et “Diablo II” on saanud tõsiselt võimsa graafilise uuenduse. Kõik keskkonnad, tegelased ja efektid näevad 4K resolutsioonil välja oluliselt kaunimad ja krõbedamad. Retrostiili austajad saavad siiski soovi korral ühe nupuvajutusega vanema graafika juurde tagasi liikuda.

Lisaks arvutile ilmub “Resurrected” ka PlayStationi ja Xboxi konsoolidele ning Switchile. Erinevata platvormide omanikud koos mängida ei saa, kuid mängusisesed saavutused on seotud mängijate kontodega. See tähendab, et alustad näiteks PlayStationil, siis saad arvutil, Xboxil või Switchil edasi mängides jätkata samast kohast.

“Diablo II Resurrectedit” on võimalik mängida ka koos sõpradega. Üle interneti saab koos seigelda kaheksakesi, kuid ühe ekraani ees koos mängida võimalik ei ole.

Foto: Blizzard

Originaalmängu austajate rõõmuks on arendajad “Diablo II” uusversiooni sisse jätnud mitmed algse mängu vead, näiteks tõlkepraagi ja balansseerimisapsud. Lisaks “Diablo II” baasmängule tuleb “Resurrected” versiooniga kaasa ka laiendus “Lord of Destruction”.

“Diablo II Resurrected” ilmub millalgi 2021. aastal arvutile, PlayStationi ja Xboxi konsoolidele ja Nintendo Switchile.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.