Mängud

Video: lekkinud “Fortnite’i” treiler näitab uut kaarti, paate, hiilimist ja mitmeid teisi uuendusi

Hetkel "Fortnite'i" mängida ei saa, kuid nüüd teame, mis hakkab saama siis, kui mäng naaseb.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Internetti on lekkinud videoklipp, mis näitab, mida toob tulevik maailma populaarseimale mängule “Fortnite”. Tundub, et uuendusi on üsna palju.

Mõne aja eest Itaalia App Store’i kaudu lekkinud info vastab tõele – “Fortnite’i” lisatakse tõepoolest veesõidukid. Üks mängija saab neid juhtida ja teisel on võimalik paadi tagaosas asuva relvaga meeskonda kaitsta.

Vees ja veel liikumiseks ei ole ilmtingimata paati vaja. Klipis näeme näiteks mängu sisenevat mängijat vette sukeldumas. Lisaks sellele on võimalik veekogude ääres ka kalastada.

Videos näeme esimest korda ka “Fortnite’i” uhiuut kaarti. Mitte ükski klipis nähtavatest kohtadest ei tundu tuttav ja seega saab eeldada, et vana kaart on tõepoolest lõplikult kadunud.

Tundub, et tulevikus paneb “Fortnite” suuremat rõhku koostööle. Näiteks erinevaid emote ehk mängusiseseid liigutusi saavad nüüd teha mitu mängijat koos. Klipis näeme, kuidas kaks tegelast plaksu löövad. Lisaks on tulevikus võimalik lahingus langenud tiimikaaslasi seljas ohutusse kohta kanda.

“Fortnite’i” lisatakse hiilimismehaanika. Lekkinud treileris näeme ennast prügikasti peitnud mängijat mööda jooksvat sõdalast ootamatult ründamas.

Tulevikus jälgib ja auhindab “Fortnite” suuremal hulgal erinevaid mängijate tegusid. Paika on pandud medalisüsteem, mis näib olevat seotud mitmete mängusiseste saavutuste ja tegudega. Kuna tegu on Battle Passi reklaamiva treileriga, siis on alust eeldada, et see süsteem võib laieneda ainult Battle Passi ostjatele.

“Fortnite’i” 10. hooaeg lõppes suurejoonelise sõuga ja võimsa PR-trikiga, mis tõestas, et “Fortnite” väärib maailma populaarseima mängu tiitlit.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.