Mängud

Video: lekkinud info kohaselt saab “CS:GO” varsti uue mängulaadi ja kaks uut kaarti

Grind on üks uutest kaartidest, mis väidetavalt tulevikus "CS:GO-sse" lisatakse.Foto: kuvatõmmis

“CS:GO” failides tuhnivad koodikaevandajad on välja selgitanud, et tulevikus plaanitakse mängu lisada kaks uut kaarti ja uus mängulaad nimega “Co-op Strike”.

Valve News Networki juutuubi kanalile postitatud videos väidetakse, et tulevikus lisatakse “CS:GO-sse” kaardid Import ja Grind. Neid on maininud ka tuntud “CS:GO” sisulooja, kes on varem mängu jaoks kokku pannud kaardid Blackgold, Junction ja Studio.

Mõlemal kaardil saab mängijate ülesandeks kahjutuks teha pomm. Import viib mängijad väidetavalt mahajäetud jaapani sadamasse ja Grindi tegevus toimub Namiibias asuvas uraanikaevanudses. Valve News Networki videos saab näha ka uute kaartide pilte.

Veel on mängu koodist leitud vihjeid missioonidele, mida saab läbida koos sõbraga. Korduvalt on koodikaevandajatele hakanud silma sõnad “coop”, “cooperative” ja “coopmission”, mis on seotud “CS:GO” veel avaldamata uuendatud kasutajaliidesega.

Veel ei ole teada, millal “CS:GO” järgmine suurem uuendus ilmub ning mängu arendaja Valve ei ole infot uute kaartide ja uue mängulaadi kohta kinnitanud. Mängu kood näib aga kinnitavat, et midagi suurt on tulekul.

Kas tead juba, kui palju parem on Eesti parim “CS:GO” äss Robin “ropz” Kool tavalisest pühapäevamängijast? Või kui “CS:GO” tundub sulle nagu hiina keel, siis oleme kokku pannud kasuliku juhendi, mis teeb isegi sinu vanaemast “CS:GO” asjatundja.

Oktoobri algusel osta kindlasti ka ajakirja “Digi” uus number, sest sealt leiad eksklusiivse intervjuu Robin “ropz” Kooliga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.