Mängud

Video: metallist PlayStation 5 näeb originaalsest konsoolist oluliselt parem välja

See parempoolne, palun!Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Mis siis, kui su uus PlayStation 5 ei oleks kokku pandud odavast plastikust, vaid hoopis metallist? Sellele küsimusele vastavad kuldsete kätega meistrid YouTube’i kanalist DIY Perks, kes panid kokku vasest PlayStation 5.

Tegu ei ole sugugi lihtsa ülesandega. Esimese asjana tuleb PlayStation 5 sisemus plastikkorpusest eemaldada, seejärel peab riistvara ümber ehitama uue metallist korpuse. Alustatakse konsooli keskel asuva läikiva kaarja kaarja detaili taasloomisega, mis läheb üsna lihtsalt. Tõsisemad probleemid tekivad aga PlayStationi “tiibadega”.

Foto: kuvatõmmis

Tavapärast PlayStation 5 konsooli katavad külgedel valged kaarduvad plastikplaadid, mille vasest taasloomine osutub üsna keeruliseks. Vase vajalikul määral painduma panemiseks on vaja probleemile läheneda leidlikult, kuid DIY Perks saab sellega siiski lõpuks hakkama.

Lõpptulemus on tõsiselt kaunis ja teeb algupärasele PlayStation 5-le silmad ette. Sellise kuldsetes toonides metallist konsooli võttes isegi hea meelega teleka kõrvale. Odav lõbu see muidugi ei ole, aga olgem ausad: PlayStation 5 eest maksame juba praegu hingehinda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.