Mängud

Video: see on pea 60 000 eurot maksev kolme meetri kõrgune PlayStation 5, mis päriselt ka töötab

Juba niigi hiiglaslik PlayStation 5 on nüüd veel suurem.Foto: ZHC

Rubriiki toetab

Juutuuber ZHC on hingehinna eest ehitanud maailma suurima PlayStation 5 konsooli, mis suudab päriselt mänge jooksutada.

ZHC hiiglaslik PlayStation 5 läks maksma 70 000 dollarit ehk peaaegu 57 700 eurot. Tohutu konsooli äramahutamiseks läheb vaja korralikult ruumi: maailma suurim PlayStation 5 on üle kolme meetri kõrge ja kaalub 227 kilogrammi.

Tegu ei ole siiski vaid tohutult ruumi võtva kastiga, mis midagi teha ei suuda. Koos maailma suurima PlayStation 5 konsooliga on ehitatud ka koomiliselt hiiglaslik mängupult, mis samuti töötab. Videos näeme näiteks, kuidas ZHC koos kaaslastega hiigelkonsoolil “Minecrafti” mängib.

See suur ja suurejooneline PlayStation 5 on turundustrikk, millega ZHC loodab kasvatada oma YouTube’i kanali jälgijaskonda. Videos korraldab ta oma kaaslastele hiigelkonsooli kaunistamise võistluse, kus võitjatiimi iga liige saab auhinnaks tavasuuruses PlayStation 5. Samuti lubab ta jagada laiali suures koguses konsoole oma kanali jälgijate vahel.

Eesti poodides müüakse PlayStation 5 konsoole hetkel tohutult kallilt, alla tuhande euroga konsooli kätte ei saa. Diktorile teadaolevalt peaks Elisasse ja Teliasse saabuma uus laadung PlayStation 5 konsoole veebruari teises pooles.

Tahad teada, mida PlayStation 5 endast täpsemalt kujutab. Meie arvustust saad lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.