Mängud

Video: see vesijahutusega PlayStation 5 näeb välja nagu futuristlik kosmoselaev

Olgem ausad, tavapärase PlayStation 5 asemel tooks koju pigem selle.Foto: Modding Cafe

Rubriiki toetab

YouTube’i kanalit Modding Cafe vedavad tehnikaeksperdid on kokku pannud vesijahutusega PlayStation 5 mängukonsooli, mis näeb välja tõsiselt hea.

Vesijahutusega konsooli loomiseks kasutati tavalise PlayStation 5 konsooli, mis videos algosakesteks lahti monteeritakse. Kui konsool on juppideks võetud, siis ehitatakse selle elutähtsate komponentide ümber vesijahutussüsteem.

Tulemus on kaunis ja muljetavaldav. Võrreldes ametliku PlayStation 5-ga on vesijahutusega konsool oluliselt ekstravagantsem ja silmapaistvam. Toreda lisana loodi ka eraldi alus puldi jaoks, mis konsooli disainiga hästi kokku sobib.

Modding Cafe projektil on ka praktiline väärtus. PlayStation 5-le anti küll uus välimus, kuid video teises pooles tõestatakse, et vesijahutus suudab tõepoolest konsooli temperatuuri stabiliseerida.

Kui otsid Eestis PlayStation 5, siis meil on sulle hea uudis. Euronicsisse jõuab uus partii konsoole juba sel kolmapäeval, kuid jaole saavad ainult kiiremad.

Hetkel veel Eestist aga PlayStation 5 osta ei tasu. Mitmed kohalikud edasimüüjad hanitavad ostjaid uue trikiga, mis konsoolide hinnad astronoomilistesse kõrgustesse kergitab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.