Mängud

Video: selline hakkab välja nägema PlayStation 5, millest tuleb kaks versiooni

PlayStation 5 avapauk on olnud rekordiliselt edukas.Foto: Sony

11. juunil toimunud pressiüritusel näitas Sony lõpuks, milline näeb välja PlayStation 5 mängukonsool. Varasematest PlayStationitest erineb see olulisel määral.

PlayStation 5 on disainilt futuristliku ilmega masin, mis tutvustas klipis seisab sarnaselt Xbox Series X-ile vertikaalselt, kuid seda on võimalik kasutada ka horisontaalses asendis. Konsool on mustades ja valgetes toonides ning sobitub kokku juba varem välja kuulutatud DualSense mängupuldiga.

Sony plaanib turule tuua kaks PlayStation 5 konsooli. Üks tuleb koos füüsilise meedia seadmega, kuid teisel versioonil Blu-ray plaatide lugejat ei ole ja sellel saab mängida ainult virtuaalselt ostetud mänge.

Nägime ka mitmeid lisaseadmeid, mille Sony on PlayStation 5 jaoks loonud. Näidati DualSense pultide laadijat, 3D audio funktsionaalsusega juhtmeta kõrvaklappe, uut HD kaamerat ja telekapuldi laadset juhtimispulti PlayStation 5 erinevate funktsioonide haldamiseks.

PlayStation 5 hinda Sony veel ei avaldanud, kuid on selge, et ilma füüsilise meedia seadmeta konsool hakkab maksma vähem kui Blu-ray mängijaga masin.

PlayStation 5 horisontaalses asendis.Foto: Sony

PlayStation 5 ilmumiseni läheb veel aega, kuid PlayStation 4 ühte suurimat mängu “The Last of Us Part II” saad mängida juba nädala pärast. Loe meie arvustusest, miks sa seda kindlasti tegema peaksid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.