Mängud

Video: selline nägi välja uus “Half-Life”, mis kunagi mängijateni ei jõua

"Ravenholm" oleks taaskülastanud "Half-Life 2" kõige kuulsamat taset.Foto: kuvatõmmis

YouTube’i kanal Noclip on kokku pannud uue dokumentaali mängustuudiost Arkane Studios, kus alles mõne aasta eest töötati uhiuue “Half-Life’i” mängu kallal, mis kunagi ilmavalgust ei näe.

Eelkõige “Dishonoredi” mänguseeria arendajana tuntud Arkane töötas veel 2016. aastal uue “Half-Life’i” mängu kallal, mille pealkirjaks oli “Ravenholm”. Kõik, kes on mänginud “Half-Life 2” mäletavad, et Ravenholm on peakrabizombidest pilgeni pungil mahajäetud linn, kust Gordon Freeman ja Alyx Vance vaevu eluga pääsevad.

“Ravenholmis” oleks mängija kehastunud leitnant Shepardiks, kes kohtub Ravenholmi linnas Grigori nime kandva preestriga. Seda tegelast kohtasid “Half-Life 2-s” ka Gordon ja Alyx.

Ravenholmis oleks isa Grigori koduks olnud mahajäetud vaimuhaigla. (C) Foto: kuvatõmmis

Mänguliselt oleks “Ravenholmi” üks tõmbenumbreid olnud magnetpüstol, mis oleks töötanud sarnaselt “Half-Life 2” gravitatsioonirelvale. Ka see relv suutis erinevaid objekte enda suunas tõmmata, kuid uuendusena oleks sellega olnud võimalik ka erinevaid asju magnetiseerida. Näiteks oli võimalik muuta vastane magneetiliseks nii, et kõik ümbritsev tema hakkaks tema suunas lendama.

Kui paljude arvates oli “Ravenholmi” näol tegu “Half-Life 2” kauaoodatud kolmanda episoodiga, siis see kuulujutt lükatakse ümber. Arkane’i arendajate sõnul oli “Ravenholm” küll osa “Half-Life’i” kaanonist, kuid tegu ei olnud otsese järjena juba eksisteerivale loole.

“Ravenholmist” pildi- ja videomaterjali nägemiseks liigu allolevas videos 33:33 juurde.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.