Mängud

Video: sügisel ilmub uhiuus Nintendo Switchi mudel

Uus Nintendo Switch OLED.Foto: Nintendo

Nintendo avalikustas uue Switchi mudeli, mis ilmub 8. oktoobril ja hakkab maksma 350 dollarit.

Tegu ei ole siiski 4K lahutuse toega Switchiga, millest kõlakad on juba pikalt rääkinud. Uus Switch tuleb senisest suurema 7-tollise OLED ekraaniga, mille resolutsioon on 720p. Sarnaselt varasema Switchi mudeliga saab uut konsooli dokki kasutades ka telekaga ühendada, mis tõstab resolutsiooni 1080p juurde.

Uus Switch pakub varasema mudeliga võrreldes oluliselt rohkem mälu: 32GB asemel 64GB. Uueks on saanud ka Switchi korpuse taga asuv tugijalg, mis peaks võimaldama väiksel ekraanil mängides Switchi kindlamalt toetada.

Switch OLED-i dokki on sisse ehitatud port netikaabli jaoks ning lubatakse paremat helikvaliteeti uut Switchi pihukonsoolina kasutades. Praguse ja uue OLED Switchi aku kestvus on sama, laadimata saab jätkuvalt mängida 9 tundi. Praguste Switchide Joy-Con puldid töötavad ka uue konsooliga.

Midagi eriti jalustrabavat uus Switchi mudel paraku ei paku. Kaks korda rohkem mälu on suurepärane, veidi laiem ekraan on tore ja mugavam jalg on ka kasulik, kuid kuhu on jäänud 4K tugi ja võimsam riistvara? Näib, et laias laastus ei ole äsja avalikustatud ja juba pragu müügis oleva Switchi vahel suuremaid erinevusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.