Mängud

Video: üliandekas fänn muutis “CS:GO” täiesti uueks mänguks ja see näeb välja võrratu

Ülaltvaates "CS:GO" näeb välja üllatavalt hea.Foto: Dexerto

Ma ei teadnud enne tänast, et ülaltvaates “CS:GO” on miski, mida ma enda ellu vajan, kuid Mark Mocheradi loodud modifikatsioon suutis mind selles täielikult veenda.

Mocherad on suutnud “CS:GO” edukalt ümber tõsta mängumootorisse Source 2, millel jookseb populaarne e-spordimäng “Dota 2”. Tulemuseks on tempokas ülaltvaates tulistamismäng, mida tahaks ise kohe mängima hakata.

Modifikatsioon nimega “Polystrike” on peale uudse kaameranurga ja veidi multikaliku visuaalse stiili jätkuvalt pesuehtne “CS:GO”. Arendaja lubab, et mängus on olemas “CS:GO-st” tuntud majandussüsteem, kaardid, relvad, heliefektid ja erinevate modifikatsioonide tugi.

Silma paitab ka “Polystrike’i” visuaalne stiil, mis on tavapärasest “CS:GO-st” kirkam ja mängulisem. Tundub, et Mocherad ei üritagi luua väga tõsise ilmega mängu, kuna “Polystrike’i” kodulehel olevatel piltidel kannavad terroristid muuseas ka kana- ja klounimaske.

“Polystrike” on veel arenduses, kuid need, kes soovivad juba toorest mängu testida, leiavad rohkem infot Mocheradi Patreoni lehelt. “Polystrike” peaks ilmuma veel sellel aastal ja see saab olema tasuta mängitav.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.