Mängud

Video: uue “Call of Duty” esimene treiler kutsub üles ajaloost õppima

Uue "Call of Duty" treiler on kokku lõigatud erinevatest ajaloolistest kaadritest.Foto: kuvatõmmis

Pärast mitmeid lekkeid on nüüd kuulujuttudest saanud reaalsus: tänavu ilmuv “Call of Duty” kannab tõepoolest veidralt lohisevat alapealkirja “Black Ops Cold War”. Seda kinnitab uue “Call of Duty” kõige esimene õrritusvideo.

Tegu on tavapärasest “Call of Duty” treilerist üsna erineva klipiga. Tundub, et eelkõige keskendutakse sellele, millest hakkab rääkima uue “Call of Duty” üksikmängukampaania lugu. Kasutatakse reaalseid 1984. aastast pärit kaadreid KGB ülejooksikust Juri Bezmenovist, kes räägib Nõukogude Liidu plaanist Ameerika Ühendriike nõrgestada ja lõpuks ka kukutada.

Treileris mainitakse ka KGB agenti nimega Perseus, kes sarnaselt Bezmenovile on samuti reaalne ajalooline tegelane. Perseus oli väidetavalt selle agendi koodnimi, kes suutis Teise maailmasõja ajal varastada USA-lt tuumarelvade valmistamise tehnoloogia kohta käiva info. Tundub siiski, et uue “Call of Duty” tegevus toimub vähemalt paarkümmend aastat pärast Teist maailmasõda.

Klipis avalikustatakse, et “Call of Duty: Black Ops Cold Wari” kohta kuuleme rohkem 26. augustil. Ehk avalikustatakse siis ka ilmumiskuupäev?

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.