Mängud

Video: uuendatud graafikaga legendaarne “Mafia” näeb välja suurepärane

"Mafia" ehitatakse modernsete mängumasinate jaoks nullist uuesti üles.Foto: Hangar 13

Äsja avalikustati põhjalik 15-minutiline mänguvideo, kus näidatakse, kuidas töötab septembris ilmuv “Mafia: Definitive Edition”, 2002. aastal ilmunud kõige esimese “Mafia” mängu uusversioon.

Graafiliselt ei anna originaalmängu uusversiooniga mingil moel võrrelda. “Definitive Edition” näeb välja nagu üks korralik 2020. aasta videomäng – tegelased ja keskkonnad on detailsed, animatsioonid on loomulikud ja valguslahendused on eriti muljetavaldavad.

“Mafia: Definitive Editioni” teevad valmis “Mafia III” loojad ja sellest mängust on muuseas üle võetud ka tulistamismehaanika. Küll aga on seda “Definitive Editioni” jaoks muudetud – 1920-ndate aastate relvad erinesid oluliselt Vietnami sõja aegsest relvastusest ja mängus soovitakse seda edasi anda.

Videos mainivad arendajad, et “Definitive Edition” üritab sisult originaalmängu jäljendada nii täpselt kui võimalik, kuid siiski on uusversiooni lisatud värsket sisu. Näiteks võib maailmast leida erinevaid meeneid, mis peaksid aitama mängijal paremini mängu sisse elada.

“Mafia: Definitive Edition” ilmub arvutile ning Xbox One’i ja PlayStation 4 konsoolidele 25. septembril. Juba praegu on võimalik mängida teise ja kolmanda “Mafia” uusversioone.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.