Mängud

Video: uuendatud graafikaga “The Witcher 3” on kaunim kui enamik uusi mänge

Geralt näeb välja parem kui eales varem.Foto: CD Projekt RED

Rubriiki toetab

Andekad koodivõlurid on juba mõnda aega töötanud “The Witcher 3: Wild Hunti” graafikauuenduse kallal, mis teeb selle viie aasta eest ilmunud mängu kaunimaks mitmetest uuematest teostest.

Hetkel on tasuta saadaval “The Witcher 3” HD Reworked uuenduse versioon 11.0, kuid hiljuti avalikustati esimene treiler, mis tutvustab uuenduse 12.0 versiooni.

Tulemus on tõsiselt muljetavaldav, “The Witcher 3” oleks justkui saanud täiesti uueks mänguks. Treiler on üles võetud mängu kõrgeimatel sätetel 4K kvaliteedis ja kuigi uuenduse kallal alles töö käib, siis see näitab juba praegu võimsaid tulemusi.

“The Witcher 3” HD Reworked versioon 12.0 muudab olulisel määral baasmängu tekstuure, mudeleid ja valguslahendusi, et anda maailmale ja tegelastele oluliselt realistlikum ilme. Arendajad lubavad, et uuendus toob mängu rohkelt värskeid detaile, millest osa on ka originaalid ja mitte mängu arendajate loodud sisu ümbertöötlus.

Graafikauuenduse 11.0 versiooni saad tasuta alla tirida siit. Versioon 12.0 peaks ilmuma lähitulevikus. Hiljuti kirjutasime ka ühest eriti muljetavaldavast “GTA V” graafikauuendusest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.