Mängud

Video: vaata aasta ühe suurima PlayStation 4 mängu “Ghost of Tsushima” pikka ja põhjalikku mänguvideot

"Ghost of Tsushima" ilmub PlayStation 4 peale 17. juulil.Foto: Sucker Punch

Rubriiki toetab

Juulis ilmub 2020. aasta üks olulisemaid PlayStation 4 eksklusiivmänge, “Ghost of Tsushima”, mida tutvustati äsja 18-minutilise mänguvideoga.

Näib, et avatud maailmaga seiklusmängude valemit “Ghost of Tsushima” ümber ei kirjuta, kuid tundub, et tegu on siiski mitmekülgse ajaloolise märuliga, mis näeb välja tõsiselt muljetavaldav.

“Ghost of Tsushima” tegevus toimub 13. sajandil Jaapanis mongolite invasiooni ajal. Mängija kehastub samuraiks nimega Jin Sakai, kelle ülesanne on sissetungijatele vastu seista.

Visuaalselt on mängu maailm muljetavaldavalt kaunis ja arendajad ei soovi seda peita erinevate kasutajaliidese elementide taha. Sellest tulenevalt näitavad mängijale kaardile seatud eesmärkide poole suunda tuuleiilid ning erinevatesse peidetud kohtadesse juhatavad loomad-linnud. Nii jääb ekraan kasutajaliidesest suuresti vabaks.

Sarnaselt muudele avatud maailmaga mängudele on ka “Ghost of Tsushima” täis erinevaid tegevusi. Näiteks saab hävitada vaenlaste laagreid, kas siis hiilides või vastaseid mõõgaga tükkideks hakkides. Tuttav peaks olema ka tegelase oskuspunktidega arendamise süsteem, ressursside kogumine, samurai välimuse muutmine ja enda fotode klõpsutamise võimalus.

“Ghost of Tsushima” meenutab suuresti ühte teist PlayStationi eksklusiivmängu, “Horizon Zero Dawni”, kuhu on sisse segatud killuke “The Witcher 3”. PlayStation 4 omanikud saavad ise “Ghost of Tsushimale” käed külge lüüa 17. juulil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.