Mängud

Viis tasuta iPhone’i mängu, mille mängimist on võimatu lõpetada

Foto: Youtube'i kuvatõmmis

Need on portaali Hongkiat sõnul telefonimängud, mida sa kohe kuidagi lõpetada ei taha. Muide, tasuta veel peale kauba.

“The Battle of Polytopia”

Sarnaneb mingil määral Facebooki strateegiamängule Farmville. Ainult selle erinevusega, et saad ehitada impeeriumi ja võidelda pahalastega, kes sinu maale sisse tungivad. Jaa, ühtlasi korjata lilli ja ratsutada hobusega.

Mängu saad allalaadida siit: “The Battle of Polytopia”

“Super Mario Run”

Seda kui sõltuvust tekitav võib olla Super Mariona ringi jooksmine, on vast kõik korra kunagi kogenud. Telefonis leiad teada-tuntud klassikalise videomängu modernsema versiooni, kus saad valida, millist ülesannet parasjagu täita soovid. Päästa hädas olevat printsessi, ehitada kuningriiki või näiteks vahetada karaktereid.

Mängu saad allalaadida siit: “Super Mario Run”

“HQ”

Tegemist on viktoriinimänguga, mis toimub reaalajas ja seal on võimalus võita päris raha. Memoturniir toimub tööpäeviti täpselt kell üheksa õhtul meie aja järgi ja nädalavahetustel kell kolm päeval. Sisse elamiseks saad alguses pealtvaatajana kaasa lüüa ja sul on võimalus seada endale ka meeldetuletuse, et üritust maha ei magaks.

Mängu saad allalaadida siit: “HQ”

“Psych! Outwit your friends”

Seda mängu ei pea sugugi üksi mängima, vaid koos sõpradega. Sul on võimalus esitada neile lõbusaid küsimusi, millele mõtled välja mitu vastust. Üks neist peab olema tõene, kuid ülejäänud niivõrd segadusse ajavad, et nad ei tea, milline neist õige on.

Mängu saad allalaadida siit: “Psych! Outwit your friends”

“Love Balls”

Lihtne ajaviide, mis samas vajab ka natukene loogikat ja ruumilist mõtlemist. Nimelt pead kaks armunud pallikest taas teineteiseni juhatama, joonistades nende vahele jooni. Kui sinu katse ebaõnnestub on mõlemad äärmiselt kurvad.

Mängu saad allalaadida siit: “Love Balls”

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.