Mängud

Võisid lekkida kuupäevad, millal kuulutatakse välja PlayStation 5 ja millal ilmub “The Last of Us Part II”

PlayStation 5 mänge näeme juba sel nädalal.Foto: Sony

Kui äsja lekkinud info peaks osutuma tõeseks, siis teame nüüd, millal plaanib Sony ametlikult välja kuulutada PlayStation 5 ja millal saame hakata mängima kauaoodatud “The Last of Us Part II”.

Alustuseks niipalju, et lekitatud info pärineb pehmelt öeldes kahtlase mainega foorumist 4chan ning hiljutised “GTA 6” libalekked tõestavad, et sellistesse asjadesse peaks suhtuma skepsisega. Siiski, 4chanist on varem lekkinud ka korrektset informatsiooni, nii et täiesti maha kanda seda foorumit siiski ei saa.

Info lekitajaks on kasutaja nimega esTowj, kes väidab, et on näinud Sony PR-tiimi kirjavahetust. Väidetavalt plaanib Sony korraldada 1. novembril mängudele keskenduva State of Play ürituse, milles näidatakse “Death Strandingut”, “Jedi: The Fallen Orderit” ja “The Last of Usi” järge. Lekke kohaselt plaanitakse välja kuulutada, et “The Last of Us Part II” ilmub 2020. aasta 20. mail.

Veel väidab esTowj teadvat, et 2020. aasta 12. veebruariks on plaanitud üritus nimega PlayStation Meeting, kus kuulutatakse ametlikult välja PlayStation 5. Väidetavalt on sellele üritusele juba kutse saanud Ubisoft, Activision ja EA, et näidata enda uusi järgmise generatsiooni mänge.

Rõhutame veelkord, et sellesse infosse peaks suhtuma skepsisega. Viimasel ajal on lekete pähe levitatud palju valeinformatsiooni ning ei saa välistada, et sama ei ole juhtunud ka sellel korral.

Seni, kuni Sony järgmise mängukonsooli kohta uut infot ootame, viska pilk peale nendele mängudele, mida saad PlayStation 5 peal mängima hakata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.