Mängud

Võta tasuta päriseks alles eelmisel aastal ilmunud kõhe õudusmäng

Mine julgelt trepist üles. Kõik on tõenäoliselt korras...Foto: Bloober Team

Oktoober on aasta kõige judinaid tekitavam kuu, mida sobivad suurepäraselt sisustama õudusmängud. Hetkel on võimalik kõigil tasuta päriseks alla tirida eelmisel aastal ilmavalgust näinud õudukas “Layers of Fear 2”.

“Layers of Fear 2” on kõigile soovijatele tasuta saadaval Epic Game Store’is. Mängu on võimalik ilma rahata alla laadida kuni 29. oktoobrini.

“Layers of Fear 2” on psühholoogiline õudukas, milles mängija kehastub Hollywoodi filminäitlejaks. Ühel saatuslikul päeval kutsub salapärane lavastaja sind kaasa tegema tema uusimas filmis, mis võetakse üles merel seilaval aurikul. Siit hakkavad asjad kiiresti kiiva kiskuma.

Tegu on õudukaga, mis suudab efektiivselt mängida mängija reaalsustajuga. Kas sa näed asju, mis toimuvad reaalselt, või mängib sinu haige ja hirmust väsitud mõistus sulle vingerpusse? “Õigete” valikute tegemine muutub aina keerulisemaks, kuid valima peab, sest “Layers of Fear 2” pakub olenevalt mängijate valikutest erinevaid lõppe.

Seega tiri tasuta alla üks hea õudusmäng ja lase ennast korralikult ära hirmutada. Halloween ei ole enam kaugel. Muide, lisaks mängule “Layers of Fear 2” annab Epic Games Store praegu tasuta ära ka oluliselt vähem hirmuäratava “Costume Quest 2”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.