Mängud

Võta tasuta päriseks kaks Halloweeni-hõngulist arvutimängu

Levi pole? No muidugi...Foto: Bloober Team

Rubriiki toetab

Epicu mängupoes on alates 29. oktoobrist kuni 5. novembrini võimalik tasuta alla laadida ja endale päriseks jätta kaks arvutimängu, mis sobivad ideaalselt kõhedasse Halloweeni aega.

Esimene tasuta mäng on alles eelmisel aastal ilmunud judinaidtekitav õudukas “Blair Witch”, mis põhineb kultuslikul “Blairi nõiaprojekti” filmil. Sina kehastud politseinikuks, kes kõhedasse metsa otsima salapäraselt kaduma läinud poissi. Mis saakski valesti minna?

Sa ei ole siiski päris üksi. Lisaks taskulambile ja kaamerale aitab sind ka su koer Bullet. Koos peate te metsas ellu jääma ja üritama mõista, mis on juhtunud justkui õhku haihtunud noormehega.

Teine tasuta mäng tegeleb samuti üleloomulike jõududega, kuid pole õnneks pooltki nii õudne. “Ghostbusters: The Video Game – Remastered” on 2009. aastal ilmunud tondipüüdjate mängu 2019. aastal ilmunud kaasajastatud versioon, mis sobib erinevalt “Balir Witchist” hästi ka noorematele mängijatele.

Kehastuda saab kuulsateks tondipüüdjateks ning jahtida filmidest tuntud vaime ja kummitusi. Midagi eriti jubedat siin ei ole, kuid üheks lõbusaks Halloweeni mänguks sobib see hästi.

Mõlemad mainitud mängud on Epic Games Store’is tasuta saadaval kuni 5. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.