Mängud

Võta tasuta päriseks kõrgelt hinnatud strateegiamäng “Company of Heroes 2”

Mäng on tasuta kuni 31. maini.Foto: Relic Entertainment

Rubriiki toetab

Hetkel on kõigil huvilistel võimalik Steami vahendusel tasuta päriseks alla tirida strateegiamäng “Company of Heroes 2” koos laiendusega “Ardennes Assault”.

“Company of Heroes 2” on 2013. aastal ilmunud strateegiamäng, mille tegevus toimub idarindel Teise ilmasõja päevil. Mängija ülesanne on majandada lahinguväljal sõdivaid üksuseid, koguda kasulikke ressursse ning püstitada sõjamasina toimimiseks vajalikke ehitisi.

Mängus saab läbi teha Teise maailmasõja ajal idarindel toimunud suuremad lahingud. Arvestama peab muuseas ka ilmastikuoludega, kuna Nõukogude Liidus talvel sõdimine ei ole naljaasi. Seega peab arvestama, et sinu vägedele võib saatuslikuks saada ka näiteks alajahtumine.

Lisaks “Company on Heroes 2” baasmängule on tausta ka laiendus “Ardennes Assault”. See hõlmab uut 18 missioonist koosnevat sõjakampaaniat, mis viib mängijad madistada Belgia ja Prantsusmaa piiril asuvasse Ardennide mäestikku.

Kui üksinda mängida ei viitsi, siis on võimalik ka sõbrad kampa võtta. “Company of Heroes 2” tuleb mitmikmängu toega ning lahinguid on võimalik pidada ka üle interneti.

“Company of Heroes 2” ja “Ardennes Assault” on tasuta saadaval kuni 31. mai õhtupoolikuni. Lisaks sellele saad kuni 3. juunini tasuta alla tirida tohutult populaarse seltskonnamängu “Among Us”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.