Mängud

Võta viimase aja üks parimaid koostöömänge vähem kui 10 euroga

"A Way Out" on haruldane teos, mis paneb samaaegselt rõhku koos mängimisele ja kvaliteetse loo jutustamisele.Foto: kaader mängust

Rubriiki toetab

Kui otsid järgmist mängu, mida koos kaaslasega mängida, siis Steamis on hetkel 70% alla hinnatud suurepärane koostöömäng “A Way Out”, mille saad kätte 9 euroga.

“A Way Out” on unikaalne mäng, millesarnaseid palju ei eksisteeri. Üksinda mängida ei ole võimalik – “A Way Out” on mõeldud kahele inimesele kas ühe teleka taga või üle interneti mängimiseks. Ekraan on jaotatud kaheks, nii et mõlemad mängijad näevad alati, mida teine teeb. Nii võib näiteks juhtuda, et üks mängija jookseb maailmas ringi, samal ajal kui teine vaatab vahevideot.

“A Way Outi” keskmes on Leo ja Vincent, kes põgenevad vanglast ja peavad neid jälitavate korrakaitsjate eest pakku pääsema. Erinevalt paljudest mitmikmängudest on siin lugu kesksel kohal ja tõsiselt hästi kirjutatud. Mängijate valikust oleneb, kuidas lugu lõpeb ja mis erinevatel etappidel juhtub. Näiteks tegelaste dialoog muutub olenevalt sellest, millise karakteriga erinevaid tegevusi tehakse.

Üksinda tegutsedes “A Way Outis” kaugele ei jõua. Foto: kaader mängust

Tegu on mänguga, mis nõuab pidevat mängijatevahelist koostööd. Näiteks peab üks mängija vanglast põgenedes juhtima kõrvale valvurite tähelepanu, et teine saaks varastada kasuliku eseme, või jääb ühe mängija ülesandeks õhtusöögiks kala püüda, samal ajal kui teine lõkketule eest hoolitseb. Nende rollide jaotus jäetakse aga mängijate valida.

Tegu on mõnusalt omanäolise mänguga, mis sobib hästi neile, kes hindavad lisaks võimalusele koos mängida ka kaasahaaravaid lugusid. “A Way Outi” saad Steamis 9 euroga kätte kuni 15. novembrini.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.