Mängud

WRC 8: Kas täna ilmuv Ott Tänaku simulaator on väärt Sinu aega ja raha?

Millise teise sõitjana üks õige Eesti rallifänn ikka mängib?Foto: Kylotonn/Bigben Interactive

See päev on lõpuks kohal! Täna jõuab müügile kauaoodatud rallimäng “WRC 8”, milles on võimalik ise kehastuda Ott Tänakuks ja tema Toyotaga tiitleid püüdma kihutada.

Enne veel kui lapatsi põrandasse litsume, viskame pilgu peale mängusaitide arvustustele. Kas “WRC 8” on kvaliteetne kraam või põrutab Tänak juba esimeses kurvis kraavi?

Kas peaksid “WRC 8” peale aega ja raha kulutama?Foto: Kylotonn/Bigben Interactive

Game Revolution – 4/5

Olenemata sellest, kas oled uus tulija või rooli taha istuv veteran pakub uusim “World Rally Championshipi” mäng tänu uuendatud karjäärisüsteemile ja dünaamilisele ilmastikule kõigile sobiva väljakutse.

Push Square – 7/10

Sõitmine on realiseeritud kompetentselt ja, mis kõige olulisem, annab edasi selle joovastuse, mis tekib täiesti jõust kisendades reetlikel teedel kihutades.

Windows Central – 4/5

Võrratu väljanägemine, edasiarendatud füüsika, dünaamiline ilmastik ja varasemast süvitsiminevam karjäärisüsteem teevad selle mängu “WRC” seeria jaoks positiivseks sammuks õiges suunas.

PlayStation Universe – 8,5/10

“WRC 8” on suutnud ennast upitada rallimängude ladvikusse läbi nauditava ja sügava karjäärisüsteemi, hästi realiseeritud ja kannatlikkust hindava sõitmiskogemuse, ja suure hulka käsitsi kokku pandud ja sageli hingematvate radade.

Gamespew – 8/10

Isegi kui su elus on juba olemas “DiRT Rally 2.0”, siis sa peaksid ikka ka “WRC 8” jaoks ruumi tegema.

God is a Geek – 8,5/10

Tegelikult tahad sa ju istuda rooli taga ja arendaja KT Racing teab seda. Just sel põhjusel ongi sõitmine “WRC 8” nii võrratu.

Tundub siis, et kindel vastus on jah – “WRC 8” on väärt Sinu aega ja raha, eriti siis, kui oled rallifänn. Ott Tänak ikka ei sõida esimeses kurvis puusse, vaid kulgeb võidukalt üle finišijoone.

“WRC 8” PlayStation 4 ja Xbox One’i versioonid on Euronicsis müügil hinnaga 64,99 eurot. Mängu arvutiversiooni saab osta Epic Games Store’ist hinnaga 49,99 eurot. Nintendo Swictchile jõuab “WRC 8” oktoobri lõpus.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.