Mobiilimängud

“Call of Duty” mobiiliversiooni Battle Royale mängulaad tundub üsna igav

"Call of Duty Mobile'i" Battle Royale mängulaad tundub natukene liiga tuttav.Foto: Activision

Veel ilmumata”Call of Duty” mobiilimäng “Call of Duty Mobile” saab tulevikus Battle Royale mängulaadi, mis näib nagu täiesti tavaline Battle Royale igas teises suures tulistamismängus.

Mängu levitaja Activision väidab blogipostituses, et mobiilimängu Battle Royale mängulaad saab olema sarnane “Call of Duty: Black Ops IV” omaga. Lahingud toimuvad hiiglaslikul kaardil ning igast matšist saab osa võtta 100 mängijat. Sarnaselt “Fortnite’i” ja “Apex Legendsiga” saab olema “Call of Duty” mobiilimängus võimalik ka langenud kaaslasi uuesti ellu äratada.

Kasutada saab mitmeid erinevaid sõidukeid, näiteks helikoptereid.Foto: Activision

Mobiiliversiooni Battle Royale mängulaadi tegelased on jagatud 6 erinevasse klassi ning mängida saab üksi või kahestes ja neljastes tiimides. Valida saab esimese- ja kolmanda isiku kaamerasätete vahel, kuid mängu ajal ei ole võimalik seda muuta. Valik tehakse enne matši algust ja samasse serverisse paigutatakse vaid identsete kaameraseadetega mängijad.

Mobiilimängu Battle Royale mängulaadi kaardil saab külastada varasematest “Call of Duty” mängudest tuntud kohti. Kasutada saab ka erinevaid sõidukeid, näiteks helikoptereid, ATVsid, maastureid ja veesõidukeid.

“Call of Duty Mobile” on veel varases arendusstaadiumis. Veel ei ole teada, millal mäng ilmub, kuid Indias beetatestimine juba käib.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.