Mobiilimängud

Fotod: 71-aastane härra mängib “Pokemon GO-d” jalgratta külge kinnitatud 64 nutitelefoniga

Tee nägemine ei olegi rattaga sõitmise juures kõige olulisem...Foto: imgur

Taiwanis elab härrasmees nimega Chen San-yuan, keda kohalikud kutsuvad hellitavalt “Pokemon GO” vanaisaks. Ja põhjusega – ta sõidab mööda linna ringi rattaga, mille külge on monteeritud 64 nutitelefoni, neil kõigil jooksmas “Pokemon GO”.

Sarnaselt ühe endast lugupidava pokemoniga on ka Chen San-yuan aja jooksul läbi teinud evolutsiooni. 2018. aastal oli ta rattal veel ainult hädised 11 nutitelefoni. Aasta hiljem oli see arv kerkinud juba 45 peale. Nüüd on jõutud 64-ni, kuid pole mõtet eeldada Chen siin peatub.

Kas paabulind? Ei, kõigest Chen San-yuan.Foto: imgur

Cheni ehitatud riistapuu on igati muljetavaldav, kuid tekitab ka küsimusi. Kui palju ta kõigi nende telefonide eest maksis? Kui suur on ta mobiiliarve? Kuidas ta üldse näeb, kuhu sõidab? Kas sellise paabulinnuga mööda linna paarutamine on üldse legaalne? Ja viimaks lihtsalt… miks?

Chen on maininud, et hakkas “Pokemon GO-d” mängima pärast seda, kui mängust enda pojapojalt kuulis. Cheni sõnul mängib ta ainult selleks, et pokemone koguda ja lahingusse saadab ta oma väärtusliku kollektsiooni ainult haruharva.

Chen San-yuani ratas on aja jooksul suuremaks ja kõrgemaks kasvanud.Foto: imgur

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.