Mobiilimängud

Silm tahab tööl kinni vajuda? Need 5 mobiilimängu aitavad päeva lõbusalt õhtusse veeretada

Sul on vaja puhkust, usu mind.Foto: IrisHealth

Kas tööpäeva seitsmendal koosolekul hakkab ülemuse jutuvada viimaks väsitavaks muutuma? Pole hullu! Appi tõtavad mõnusad mobiilimängud, mis umbses koosolekutoas kellaseierid kiiremini lippama panevad.

Soovitame 5 mobiilimängu, mis aitavad jõuda elusalt päeva lõppu. Muide, kui sa telefon näpus bossile vahele jääd,  siis meie vastutust enda peale ei võta!

5. The Roomi mänguseeria (neli mängu)

See seeria koosneb neljast mõistatusmängust. Igas toas (sealt tulenevalt ka nimi “The Room”) on hulgaliselt erinevaid müstilisi esemeid. Sinu eesmärk on neid objekte kasutades mõistatused lahendada ja ruumist põgeneda.

Ühest toast teise liikudes leiad veel unikaalseid esemeid ja lahendad veel mõistatusi, kuni sa mäng viimaks lõpeb. Seeria viimane mäng (“Old Sins”) maksab nii Google Play poes kui ka Apple Store’is 5,49 eurot.

4. Riptide GP: Renegade

See teos viskab mängijad futuristlikusse põrandaalusesse rallimaailma, kus turvistega jetisõitjad sooritavad surmapõlgavaid kaskadööritrikke, et politsei eest põgeneda. 

Mängu lihtsus ja köitev ülesehitus aitavad suurepäraselt igavaid koosolekuid üle elada. “Riptide” on saadaval App Store’is ja Google Play poes 3,49 euroga.

3. The Escapists 1 ja 2

“The Escapistsi” esimene ja teine osa on simulatsioonimängud, mille juures kohtab ka põgenemismängude elemente. Su eesmärk on vanglast välja murda ja selle eesmärgi saavutamiseks pead sa koguma materjale ja kokku panema lollikindla plaani.

Kuna need mängud ei jutusta ühte kindlat lugu, siis ei ole ka vahet, millises järjekorras need ette võtta. Esimene osa maksab Google Play poes 5,49€ eurot ja Apple Store’is 3,49 eurot, teise mängu eest peavad Androidi omanikud välja käima 7,99 eurot ja iOSi kasutajad 5,49 eurot.

2. Fallout Shelter

Isegi kui sa ei ole suur “Fallouti” fänn, siis see sõltuvusttekitav simulatsioonimäng on üks parimaid, mis on üldse saadaval.

Mängu eesmärk on tuumasõjajärgses maailmas välja ehitada ja arendada oma maa-alust tuumavarjendit, kanna hoolt punkri elanike eest ja kaitse neid, kui vaenlased uksele koputavad. “Fallout Shelter” on saadaval tasuta nii Androidi kui ka iOSi nutiseadmetel.

1. Alto’s Odyssey

“Alto’s Odyssey” on lihtne ja lõputu jooksumäng, mis viib sind tuhisedes läbi kõrbete, ronima kiviseintele ja seiklema iidsetesse varemetesse. Mängu imeilus helidisain, rahustav muusika ning vahelduvad värvipaletid mõjuvad lõõgastavalt ja aitavad päeva rahulikult õhtusse veeretada.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.