Mobiilimängud

TOP 10: populaarseimad mobiilimängud teenivad päevas tohutuid summasid

"Fortnite'i" mobiiliversioon on tohutult populaarne ja kasumlik.Foto: Slashgear

Veebikeskkonna Finbold.com korraldatud uuringust selgub, et kümme suurima mängijaskonnaga mobiilimängu teenivad iga päev enam kui 13 miljonit dollarit.

Uuringus vaadeldi kümmet kõige populaarsemat iOS-i App Store’is saadaval olevat mängu. Selgus, et mängude esikümne päevane teenistus kerkib 13,29 miljoni dollarini ehk umbes 11,85 miljoni euroni.

“Fortnite” teenib iga päev pea 3 miljonit dollarit.Foto: Finbold

Selgub, et kõige suurem teenija on ülipopulaarne “Fortnite”, mis toob iga päev sisse 2,75 miljonit dollarit. Esikolmikusse mahuvad veel “Roblox” 2,40 miljoniga ja “Pokemon GO” 1,86 miljoni dollariga.

Esikümnesse mahub ka vähemtuntud mänge, mis siiski teenivad igapäevaselt tohutuid summasid. Neljandal kohal asub miski nimega “Coin Master”. Kuuendal kohal seisab mobiilimängude raudvara “Candy Crush Saga”. Sellele järgnevad “Clash of Clans”, “Gardenscapes”, “Call of Duty: Mobile”, “Homescapes” ja “Toon Blast”.

Kõige enam uusi mängijaid meelitab ligi “Roblox”.Foto: Finbold

Kuigi “Fortnite” teenib igapäevaselt kõige enam, siis tundub, et uusi mängijaid meelitab see ligi teistest mängudest aeglasemalt. Kõige enam installeeritakse iga päev telefoni “Robloxi”, millele järgnevad “Call of Duty: Mobile” ja “Pokemon GO”. Selles nimistus asub “Fortnite” alles kümnendal kohal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.