Mobiilimängud

Video: selline näeb välja uus “The Witcheri” mäng, mis võtab eeskuju “Pokemon GO-st”

"The Witcher: Monster Slayer" tuleb tasuta iOS-i ja Androidi seadmetele.Foto: CD Projekt RED/Spokko

Eelmisel nädalal kuulutati välja uus liitreaalsusmäng “The Witcher: Monster Slayer”. Äsja avalikustati uus video, mis näitab, kuidas “Monster Slayer” täpsemalt töötab.

Sarnaselt “Pokemon GO-le” on “The Witcher: Monster Slayer” nutitelefonidele mõeldud liitreaalsusmäng – sa liigud ringi, telefon käes, ning võitled erinevate koletistega ja läbid mitmesuguseid missioone. Neile, kes on proovinud “Pokemon GO-d” peaks “Monster Slayeri” kontseptsioon koheselt tuttav olema.

Mängu keskne osa on koletistega võitlemine. Tundub, et mõõgahoope sooritatakse sõrmega ekraanile kujundite joonistamisega ning samamoodi on võimalik koletiste suunas loopida ka erinevaid pomme ja lahuseid. Lisaks ründamisele on oluline ennast ka õigel ajal kaitsta.

Näib ka, et lahinguteks on oluline valmistuda. Kaardil liikuvad mängijad leiavad erinevaid kaupmehi, kes müüvad kasulikku kraami. Erinevalt näiteks “Pokemon GO-st” on “Monster Slayeris” olemas ka stsenaariumite ja kindlate tegelastega loopõhised missioonid. Sellest oskavad varasemate “The Witcheri” mängude fännid kahtlemata lugu pidada.

Lisaks koletistega madistamisele ja missioonide tegemisele on “Monster Slayeris” kesksel kohal ka detektiivitöö. Sarnaselt teistele “The Witcheri” mängudele eelneb koletisejahile uurimisfaas, kus mängijad peavad erinevaid juhtlõngasid silmas pidades kindlaks tegema, mis on juhtunud või millise koletisega nad peagi silmitsi seisma peavad.

“The Witcher: Monster Slayer” tuleb tasuta iOS-i ja Androidi nutiseadmetele. Mängu ilmumiskuupäeva ei ole veel avalikustatud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.