Puhata ja mängida

“Crash Team Racing Nitro-Fueled”: Mulle tuli üllatusena, et see on nii raske

Crashi kardisõit on märksa keerulisem kui "Mario Kart". Foto: Beenox/Activision

Super Mario ei ole ainus, kes kardi roolis kummi vilistada oskab. Juuni lõpus ilmunud rallimängus “Crash Team Racing Nitro-Fueled” saab sama trikiga hakkama ka Crash Bandicoot.

“Crash Team Racing Nitro-Fueled” on 1999. aastal ilmunud kardimängu “Crash Team Racing” uusversioon, mis laenab ideid ka hiljem ilmunud teistest Crashi rallimängudest. Mängija käsutuses on 31 erinevat rada, millel saab võidu kihutada kas üksi või sõpradega koos.

“Siin on väga palju uut võrreldes originaaliga,” ütleb Puhata ja mängida saatejuht Rainer Peterson. “Siin on nelja mängija mitmikmäng ühe konsooli taga, siis mitmikmäng internetis, loopõhine mängulaad ja muidugi täiustatud graafika.”

“Kõige suurem üllatus aga oli, et see on päris raske,” tunnistab Rainer.

“Me ei saa kuidagi teisimoodi, kui peame seda võrdlema Mario Kartiga,” ütles Rein Zobel. “Kas see on rohkem oskustepõhine kui “Mario Kart”?” Rainer selgitab, et “Mario Kartis” sulle rohkem andeks ja seal antakse mängus leitavatest kastidest paremaid power up‘e, kui sa oled tagaajaja rollis. “Ja sul on endiselt võimalus võita. Siin aga on see tasakaal ausam ja lihtsalt õnnega tagant etteotsa jõuda on keeruline.”

“See esimene maailm ikka oli päris raske,” ütleb Rainer. “Mul ikka võttis tükk aega, et päris kõikides sõitudes esimeseks tulla.” Seega on see kardimäng just neile, kes tahavad mängudest saada ka rohkem väljakutset.

“Mina seda soovitan,” võtab Rainer enda arvamuse kokku. “See pole täishinnaga mäng ja see on sõpradega kindlasti lõbus.”

“Crash Team Racing Nitro-Fueled” ilmus 21. juunil PlayStation 4-le, Xbox One’ile ja Nintendo Switchile ning maksab umbes 40 eurot.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.