Puhata ja mängida

“Super Mario Maker 2” on põhjus, miks sa Nintendo Switchi vajad

Mänguarendaja töö ei ole kerge ja “Super Mario Makeri” loojatele on see elutõde selgem kui seebivesi. Seetõttu ei olegi nad pikalt pead vaevanud ise videomängu valmis tegemisega, vaid on selle ülesande lahkesti mängijale delegeerinud. Sümboolse 60 euro eest.

Paberil tundub, et see valem ei peaks töötama, kuid miski ei saaks olla tõest kaugemal. “Super Mario Maker 2” on järg 2015. aastal ilmunud üliedukale “Super Mario Makerile”, mille keskne idee ei ole nelja aastaga muutunud – klopsi ise kokku Super Mario tasemeid ja jaga oma loominugt laia maailmaga.

Seekord on aga 60 eurot mängu eest õigustatud rohkem kui varem, räägib “Puhata ja mängida” saatejuht Rainer Peterson.

“”Super Mario Maker 2″ sisaldab pea kõike, mida esimene, aga lisab peaaegu sama palju uut,” räägib ta.

Kui peale tasemete ehitamise on olemas ka üksikmänguosa ehk terve eraldi Mario mäng, siis ehitamine võib olla natukene harjumatu. “Kahjuks pole levelite ehitamine Switchil sama intuitiivne ja mugav kui WiiU-l,” selgitab Rainer.

Kasutajad teevad aga kaarte juurde ning mängu sisu kasvab iga hetkega. “Mitmikmängu võimalused lisavad tundide kaupa uusi mänguvõimalusi,” rõõmustab Rainer. Kuigi sõpradega levelite jagamine võiks olla palju lihtsam, sest Nintendo on selle ikkagi natukene kohmakalt lahendanud.

Raineri käest saab “Super Mario Maker 2” kindla ostusoovituse. “Leveleid mängimiseks on tuhandeid ja lisandub iga hetkega, ning potensiaal Nintendo poolseteks uuendusteks on tohutu,” sõnab ta.

Kui tahad pikemalt kuulata “Super Mario Maker 2-st”, siis saad seda teha “Puhata ja mängida” podcast’i sellest osast:

“Super Mario Maker 2” ilmus Nintendo Switchile 26. juunil ja see maksab 60 eurot.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.