Raamat

3 väga hea hinnaga e-lugerit, mis kohe kingikotti lisada

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Jõulukinkide ostmise hooaeg on täies hoos ning kui tahad kingikotti lisada mida elektroonikaga seonduvad, siis on heaks valikuks e-luger. Kui ei soovi aga liiga palju raha kulutada, siis tasub kaaluda ühte neist e-lugeritest.

Bokeen Cybook Muse

See 160 grammi kaaluv e-luger on kõige odavam omataoline, mida hetkel Eestist osta saab. Seade pakub 2 GB ruumi raamatute salvestamiseks, mida saab seejärel lugeda 800×600 resolutsiooniga ekraanilt. Tegu pole küll kõige parema e-lugeriga, mida pakutakse, kuid arvestades, et see maksab vaid 71 eurot, siis on see ostu ilmselt ikkagi väärt.

PocketBook Basic 3

See 6-tollise 800×600 ekraaniga e-luger pakub raamatute salvestamiseks ruumi 8 GB, seejuures saab mahtu veelgi suurendada mälukaardi abil. E-lugeri hinnaks on mõned sendid alla 72 euro, seega on ka see hea ja odav valik, kui ei soovi rahakotti liiga palju kergemaks muuta.

PocketBook Basic Touch

Suuresti on tegu sama e-lugeriga, kui eelmise seadme puhul, kuid erinevuseks on puutetundlik ekraan, mis muudab seadme kasutamise märksa mugavamaks. Salvestusruumi on seadmes 4 GB ja seda saab mälukaardi abil suurendada. Hind algab 79 euro juurest.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.