Raamat

Ainult Elisa Raamatus: Ann Cleevesi uues krimiromaanis teeb mõrvar surmast kunstiteose

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Kriminullide peale mõeldes kerkivad esimesena silme ette võikad roimad ja hirmuäratavalt verised sündmuspaigad, kus verd on lahmanud igasse ilmakaarde. Uues Elisa eksklusiivraamatus on mõrvad ikka sama võikad, kuid sündmuspaigad on kaunistatud kaunite õitega. Surmast kunstiteose tegemises on aga midagi eriti kõhedusttekitavat.

Ann Cleevesi uues krimiromaanis “Varjatud sügavused” asub taas tegutsema armastatud inspektor Vera Stanhope. Tegu on teleseriaalis tuntuks saanud inspektor Stanhope’i sarja kolmanda raamatuga. 

Ühel suveõhtul koju jõudes avastab Julie Armstrong, et tema poeg Luke on mõrvatud – kägistatud ja vanni pandud. Vannivee pinnal hõljuvad aasalilled. Kaunistatud mõrvapaik äratab inspektor Stanhope’i huvi. Kahjuks ei jää see juhtum ainsaks omasuguseks. Juba peagi avastatakse teine surnukeha – noor ja ilus õpetajanna Lily Marsh leitakse kaljurahnude vahelt madalast veest, temagi ümbritsetud lilledega. 

Nüüd on vaja kiiresti tegutseda, et hoida ära järgmisi kuritegusid. Mõrvatute lähedased juurdlust eriti edasi ei vii ja uurija tähelepanu liigub Lily laiba avastanud kummalisele sõpruskonnale. 

Mis see on, mis neid nelja meest ja üht naist üksteisega seob? Ja kas nad on tõepoolest nii ühtehoidvad ja siirad, nagu nad väidavad? Järk-järgult hakkavad päevavalgele kerkima varjatud inimsuhted ja kurjakuulutavad saladused. Mõrvar viibib sellal pidevalt nende keskel ja valmistub kujundama veel üht kaunist märga hauda …

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.