Raamat

Aprilli eksklusiiv Elisa Raamatus: menukas psühholoogiline põnevik, mis ei lase end käest panna

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Meigikunstnik Jessica Farris on lõpetamas tööpäeva oma viimaste klientide juures. Täielikult töösse pühendununa ei pööra ta klientide omavahelisele vestlusele suuremat tähelepanu, kuni kuuleb juhuslikult pealt ühe kliendi kõneposti jäetud sõnumit. See muudab kogu ta elu.

Õige pea leiab Jessica end psühholoogiauuringust, mida korraldab salapärane doktor Shields.

Uuringus tuleb Jessical vaid vastata ausalt mõningatele küsimustele, võtta raha ja lahkuda, kuid seansside lõppedes pakub doktor Shields Jessicale võimalust vastata veelgi üksikasjalikumatele küsimustele – ja saada selle eest veel rohkem raha. 

Küsimused muutuvad järjest intensiivsemaks ja ründavamaks ning Jessica räägib enda kohta asju, mida ta kunagi varem rääkinud pole.

Mida doktor Shields selle infoga peale hakkab? Varsti võtavad seansid ootamatu pöörde ja neist saavad üritused, kus Jessile öeldakse ette, mida selga panna ja kuidas käituda.

Jessicale hakkab tunduma, et doktor Shields teab, mida ta mõtleb ja mida ta varjab. Sedamööda kuidas Jessi paranoia kasvab, saab selgeks, et ta ei tee enam vahet päriselu ja doktor Shieldsi eksperimendi vahel. Ta taipab, et nii mõnedki sundkujutlused võivad viia surmani.

Nimetu tüdruk“ on menuromaan kahtlemisest, kirest ja selleks,  kui palju võib kedagi usaldada. See on juba teine Greer Hendricksi ja Sarah Pekkaneni koostööl sündinud romaan – mõlemad on osutunud väga menukaks ning võidelnud välja koha New York Timesi menukite edetabelis. Aprillis saad teost lugeda eksklusiivselt vaid Elisa Raamatu vahendusel.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.