Raamat

Armastatud autori meelelahutuslik teos aitab inimkeha toimimist paremini mõista

Kõigile on terveks eluks antud kasutada üksainus keha ja üldjuhul saadakse selle eest hoolitsemisega hästi hakkama, aga kui paljud meist saavad päriselt aru, kuidas see toimib?

Menuka „Kõiksuse lühiajaloo“  autor Bill Bryson on pööranud oma tähelepanu inimkeha, selle toimimise ja iseenese tervendamise tähelepanuväärse võime tutvustamisele. Nii sündis hämmastavaid lugusid täis „Inimkeha. Kasutusjuhend asukale“. 

Raamat on mõeldud lugemiseks täiesti tavalistele inimestele ning info on esitatud just nii sügavuti, et selle mõistmiseks pole vaja eelnevaid taustateadmisi.

Huumori ja kavalate kommentaaridega vürtsitatud teos on samal ajal informatiivne ja meelelahutuslik – see ei meenuta õpikut, ent täiustab hoolega lugeja teadmiste pagasit. 

„Inimkeha. Kasutusjuhend asukale“ paneb lugeja imetlema seda, kes me oleme, ning ikka ja jälle omaenda olemasolu imetabasuse üle hämmastust tundma. 


Bill Bryson on Ameerika Ühendriikidest pärit, kuid Inglismaal elav kirjanik, kelle sulest on ilmunud hulganisti menuraamatuid.

Brysoni teose „Ülestähendusi väikeselt saarelt“ hääletasid britid parimaks Suurbritanniat kirjeldavaks raamatuks ning „Kõiksuse lühiajalugu“ oli Ühendkuningriigis kümnendi kõige enam müünud aimekirjandusteos. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.