Raamat

Eesti Euroopa parimaks grilliriigiks? Teeme ära!

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Assa sade, kus õues läks soojaks! Odavamad termomeetrid ehmatavad ilmselt säärase kliimamuutuse peale ära ja jäävadki 25 peale kinni. Pole muud kui veereta oma vanast heast Šveitsi rauast grill õue, löö sinna samma mõni suurem vihmavari püsti, et päikese käes täitsa ära ei kõrbeks, aga samas Eestimaiselt karge vihmahoo käes plaanitav supergurmeepraad täitsa supiks ei vedelduks.

Kui tahad, aja sinna samasse ka oma auto ja lükka mõni tummisem biit ka peale. Lohista garaažist kohale pikendusjuhe ja telekas, ava oma telefonis Elisa Raamat ja cast’i telefoni pilt telekasse. Sõbrad, nüüd läheb grilliks!

Parimad Grillitoidud on tõsine selle suve grilli megamis, mille otse restilt raamatukaante vahele serveerinud on Margit Mikk-Sokk ja Ragnar Sokk. Ava külmkapp ja nagu selgub, võib grillile visata pea kõike, mis seal leidub. Köögivilju, mereande, liha? Otse loomulikult. Seeni, puuvilju, maksa? Andke ainult kuuma.

Õue tõstetud vähemalt 60 tolliselt full HD telerilt on mõnus jälgida raamatus toodud üle 70 retsepti nii, et ükski pipratera ega tšillikaun unustuse hõlma ei vajuks. Ja kuna retsepte on tõesti palju, pane enne grillima hakkamist kohalikku kogukonnagruppi Facebookis teade, et lähema nädala jooksul ei pea terve küla oma toitlustuse pärast muretsema.

Head isu ja grilliõnne.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.