Raamat

Elisa Raamatu septembri eksklusiiv: liigutav lugu kaotusvalust, armastusest ja sõprusest

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Sel kuul leiavad Elisa Raamatu kasutajad eest ühe eriti armsa raamatu – Ann O’Loughlini „Ludlow’ daamide ühing“. Tegu on eksklusiivraamatuga, mis tähendab, et Elisa Raamatu lugejad saavad teosega tutvuda enne kõiki teisi.

„Ludlow’ daamide ühing“ on südantliigutav lugu sõprusest, kaastundest, toetusest ja armastusest. Lugejad saavad osa tegelaste vaevast ja valust ning mineviku saladustest, aga ka raskuste kiuste vastu pidamisest, empaatiast ja tõelisest sõprusest.

Connie Carter on kaotanud kõik, mida eales armsaks oli pidanud. 

Südamevalu leevendamiseks jätab ta maha oma New Yorgis asuva kodu ja sõidab Iirimaale vanasse Ludlow’ mõisa, mille ta hiljuti surnud abikaasa ostnud oli. Abikaasa pani mõisa alla kogu nende raha, Connie’ga hetkekski konsulteerimata – ja Connie tahab teada, miks.

Ludlow Halli uue perenaisena saab Connie tuttavaks Eve’i ja Hettyga, kes omakorda tutvustavad talle Ludlow’ daamide ühingut – käsitööhuvilistest sõpruskonda. Õige pea tuleb välja, et ka neil on varasemast elust kanda oma taak. 

Lapitekke õmmeldes, muresid jagades ja üksteist toetades õpivad nad minevikuga rahu tegema.


Ann O’Loughlin on tuntud Iiri ajakirjanik, kes on kajastanud Iiri ühiskonna kõige olulisemaid teemasid üle kolmekümne aasta. O’Loughlinilt on varem eesti keeles ilmunud „Ballisaali kohvik” ja „Kohtuniku naine”. 

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.