Raamat

Garanteeritult põnev lugemine: Jack Reacher ei vea kunagi alt

Tom Cruise filmis "Jack Reacher: Never Go Back."Foto: Chiabella James/Paramount Pictures/Skydance Productions/Scanpix

Heade raamatute leidmiseks tasub alati vaadata Elisa Raamatu avalehekülge, sest just seal on nähtaval kõik hetke kuumimad raamatud. Ühest neist raamatutest leiame pea kahemeetrise Jack Reacheri, kellega on hirmutav isegi samas ruumis viibida. Vaatame lähemalt, mis tema elus toimub.

Jack Reacher on endine Ameerika sõjaväepolitseinik, kes hulgub mööda Ameerikat ringi. Rännates satub ta alatihti pöörastesse seiklustesse, kus head vajavad abi ja pahad saavad alati teenitud tasu.

Nüüd, teoses „61 tundi“ on Reacher saanud küüti pensionäre täis bussis, mis Lõuna-Dakotas Boltoni linna lähistel tugeva lumetormi tõttu õnnetusse satub. Kõik reisijad toimetatakse Boltonisse.

Reacher plaanib pärast tormi taandumist linnast kohe lahkuda, kuid loomulikult ei lähe kõik plaanipäraselt. Selgub, et linnakeses tegutsevad kurjad jõud, keda ohustab üksainus vanaproua, kes on valmis nende vastu kohtus tunnistusi andma. Varsti leiab Reacher end politsei abilisena, kaitsmas tähtsa tunnistaja elu.

Jack Reacher on inglise kirjaniku Lee Childi loodud tegelaskuju, kes on populaarsust kogunud juba 1997. aastast. „61 tundi“ on Reacheri-sarja 14. raamat. Kokku on sarjast ilmunud lausa 24 raamatut, millest paljud on tõlgitud ka eesti keelde. Elisa Raamatu kaudu on neist võimalik lugeda kaheksat – seda saab teha mugavalt igal ajal, otse nutiseadmest.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.