Raamat

Haara kohe: praegu saad pea 4000 raamatut aasta lõpuni tasuta

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Sündmusterohkele ja stressirikkale aastale tagasi vaadates võime ilmselt kõik tõdeda, et oleme teeninud ära midagi ilusat, toredat ja head. Õnneks ei võrdu selline iseendale tehtud kingitus suure väljaminekuga – otse vastupidi. 

Just praegu, 27.–30. novembrini on Elisa Raamatul suurepärane pakkumine: uutele liitujatele on teenuse kasutamine aasta lõpuni täiesti tasuta!

Mida pakub Elisa Raamat?

Elisa Raamatu äpiga pääsed alati ligi pea 4000 raamatule ja parimatele ajakirjadele. Lugeda on võimalik mugavalt nutiseadmest – nii telefonist kui ka tahvlist – ja kui oled juba raamatu alla laadinud, saad seda lugeda isegi ilma internetiühenduseta.

Hetkedel, mil tekstile keskenduda pole võimalik, päästab hädast välja Iselugeja, mis oskab ette lugeda kõiki Elisa Raamatu raamatuid.

Raamatuvalik on lai ja meelepärase teose peaks leidma iga lugeja. Valikut on nii krimisõpradele kui ka koolilasteleenesearengu huvilistele kui ka elulooraamatute austajatele. 

Sageli saavad Elisa Raamatu kasutajad eksklusiivraamatu näol võimaluse lugeda mõnd teost enne, kui see üldse poelettidele jõuab. Samuti hoiab äpp lugejat kursis, mida teised inimesed parasjagu loevad ning populaarseimate raamatute hulgast võib vabalt leida uue lemmiku. 

Mida liitumiseks tegema peab?

Selleks, et soodushinnaga Raamat endale haarata, külasta seda lehte ja kasuta koodi MUST2020!

Teenuse ja raamatuvalikuga saad lähemalt tutvuda Elisa kodulehel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.