Raamat

Jaanuari eksklusiivraamat: kõhe krimimüsteerium „Õhku haihtunud“

Kui aasta esimese nädala jooksul pole veel ükski raamat kätte juhtunud, võib lugemisega algust teha näiteks nüüd – aasta alustamiseks sobib suurepäraselt jaanuari eksklusiivraamat „Õhku haihtunud“.

Kunagiste ülikoolikaaslaste sõpruskond jätab selja taha Londoni tuledesära ja sõidab kaugele riigi ääremaale, Shetlandi kõige põhjapoolsemale saarele, et tähistada seltskonna ühe liikme abielu. Rõõmsalt alanud reis saab ootamatu pöörde, kui neist üks – Eleanor – justki õhku haihtub.

Juhtumit asuvad uurima Jimmy Perez ja Willow Reeves. Lisaks Eleanori juhtumile tuleb neil tegeleda ka kummitusega – tüdrukuga, kes uppus 1920. aastail ja kelle vaimu Eleanor enne kadumist olevat näinud.

On see tõesti võimalik, et õnnetult lahkunud lapse hing käib veel nii paljude aastate möödudes elavaid kimbutamas? Ehk peituvad põhjused ja lahendused hoopis lähemal?

Õhku haihtunud“ on Ann Cleevesi „Shetlandi“ sarja kuues raamat. Elisa Raamatu kasutajatel on võimalik alustada lugemist ka päris algusest, sest sarja kõik varasemad raamatud on samuti nutiseadme abil kättesaadavad. Esimesed 2 nädalat saab lugeda täiesti tasuta!

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.