Raamat

Kiired muutused elus on võimalikud: tee teisiti vaid üks asi

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Vana aasta lõpus möödunule tagasi vaadates ja uue ootuses seavad paljud meist uusi sihte ja annavad enesele lubadusi, mida täites tuleb järgmine aasta eelmisest parem. Aga tõsiasi on seegi, et paljusid neist lubadustest murtakse juba 1. jaanuaril…

Et nii ei juhtuks, tasub tuge otsida psühhoterapeut Bill O’Hanloni värskelt eesti keeles ilmunud raamatust “Tee üks asi teisiti. Kümme lihtsat võtet oma elu muutmiseks”.

O’Hanlon ütleb, et hullumeelsus on teha ikka ja jälle üht ja sama asja, aga oodata teistsugust tulemust. Tema sõnul on kiired muutused võimalikud, kui loobuda mineviku analüüsimisest ning keskenduda olevikule ja tulevikule. Minevik on küll tähtis, sest see on meid mõjutanud ja toonud tänasesse olukorda, aga viga on lasta sel oma tulevikku määratleda.

Tulemusele suunatud meetod, mida O’Hanlon õpetab, soovitab minevikuga leppida ja tegeleda asjade parandamisega.

Tema nõuanded võivad olla abiks, kui otsid armastust, soovid abikaasa või partneriga paremini läbi saada, lahendada mõnd töist probleemi, vabaneda mingist sõltuvusest või ülekaalust, tulla toime leinaga või leida endas tahtejõudu valmistuda maratoniks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.